tylko jeszcze nie wiem gdzie... za to wiem z kim
Madziulaaaa...
Didi napisał(a):to dajcie cyne gdziekiedys spotykalismy sie przy zywej szopce przy ratuszu
Wychodzimy z domu i czysty spontan... gdzie nas nogi poniosą.
Może Saxofon, może Zielona, może Latarnia. 
rex napisał(a):a do kościoła nie łaska, grzesznicy?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości