
kamila napisał(a):a jak ktoś nie chce rozmawiać, albo czytać smsowych poezji?Bonhart napisał(a):wlasnie po to, zeby moc sie dodzwonic o KAZDEJ porze![]()
chyba wywale tego komórkowca..

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości