A, Ty jak zabijesz swojego karpia?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Syriusz » sobota, 23 gru 2006, 10:48

sonia napisał(a):
Syriusz napisał(a):Tak! Młotkiem i potek łepek nożem! Brrrr....... :evil:


Nie zal ci go?


Żal! Dlatego nigdy tego nie robiłem, to taka podpucha :wink:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 10:55

karpie sa niedobre...po co je zabijac... dla tradycji :?: bez sensu...sa inne smaczniejsze potrawy...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez padalec_ » sobota, 23 gru 2006, 11:07

karpie są niedobre i dlatego trzeba je zabijać.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 11:13

padalec_ napisał(a):karpie są niedobre i dlatego trzeba je zabijać.


hmmm...padalce też są niedobre...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Eonica » sobota, 23 gru 2006, 11:54

Bonhart napisał(a):karpie sa niedobre...po co je zabijac... dla tradycji :?: bez sensu...sa inne smaczniejsze potrawy...


Karpie są bardzo smaczne tylko trzeba umieć je przyrządzić, odpowiednio usmażyć i można się nimi zajadać :) Tak samo jest z zupą rybną :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 12:10

Eonica napisał(a):
Bonhart napisał(a):karpie sa niedobre...po co je zabijac... dla tradycji :?: bez sensu...sa inne smaczniejsze potrawy...


Karpie są bardzo smaczne tylko trzeba umieć je przyrządzić, odpowiednio usmażyć i można się nimi zajadać :) Tak samo jest z zupą rybną :)


to mi zrob smacznie to zjem
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez rex » sobota, 23 gru 2006, 16:57

racja .. lepszy wędzony wegorz :) ..

albo uszka z mięsem :)

co do karpii pamiętam idiotyczną akcję ekologow co wykupywali karpie i wpuszczali do rzek, byle gdzie, etc .. w rezultacie 95% tych karpii zginęło .. ech .. jak już sie ratuje to trzeba umieć ..
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » sobota, 23 gru 2006, 17:03

uszka z miesem na wigilie ?
niezle was edukuja w tym UPR
moze jeszcze golonke ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 17:05

j0shu4 napisał(a):uszka z miesem na wigilie ?
niezle was edukuja w tym UPR
moze jeszcze golonke ?


hmmm...obecnie chyba jest wolnosc...

kazdy moze jesc co chce...

a czepianie sie partii politycznej o to co jest na stole...

troche dziwaczne podejscie...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez j0shu4 » sobota, 23 gru 2006, 17:07

ty tez jadasz uszka z miesem na wigilie ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rex » sobota, 23 gru 2006, 17:08

wiem ze uszka z miesem to nie tradycyjnie ale to jedna z moich ulubionych potraw .. uszek z kapustą i grzybkami nie tykam .. a golonki tez nie lubię

a własnie .. josh, nie zacząleś przypadkiem OT? .. nie żebym sie czepiał ale tak jakos no sam wiesz .. ;)
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 17:09

j0shu4 napisał(a):ty tez jadasz uszka z miesem na wigilie ?


moze jadam hamburgery...

to pewnie wina komunistow...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez j0shu4 » sobota, 23 gru 2006, 17:10

wesolych swiat :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 17:11

j0shu4 napisał(a):wesolych swiat :)


wesolych josh...

a tu byl tekst...
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Bonhart, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości