WZT napisał(a):Jeszcze sie zgadamy co i jak ...
zgadamy sie , wiadomo

WZT napisał(a):Flo napisał(a):WZT napisał(a):Flo napisał(a):bedzie sie dzialo
szykujesz jakies atrakcje???
ja jestem chodzaca atrakcja
a bedziemy mogli z Toba zdjecia robic jak z bialym misiem na gubalowce??? prosimy![]()
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości