

Pirat_kg napisał(a):Życzę wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń bo to one sprawiają, że człowiek jest szczęśliwy oraz dużo zdrowia *<:]
Życze Wszystkim
!
![santa [smilie=santa.gif]](./images/smilies/santa.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości