Wymarzony prezent na Święta? :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 20 gru 2006, 20:07

plyta East West Rockers - Ciezkie czasy, dzis po kilkanascie egzemplarzy pojawilo sie w kilku sklepach w polsce, niestety obok jednego z nich przechodzilem nie wiedzac ze plyta juz jest, a normalnie bedzie ja mozna kupic w polowie stycznia, ale wiecie co, zrobie sobie sam prezent i juztro pojade chyba i ja sobie kupie :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Martius » czwartek, 21 gru 2006, 09:47

Prezent może tak w końcu zakochał bym się ;p
ale pomijajac juz ta kwestię to chyba najlepszym prezentem bedzie dużo śniegu w górach :twisted:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez loisslane » czwartek, 21 gru 2006, 10:08

Opel Corsa silnik 1,2, czterodrzwiowy, z manualną skrzynią biegów, bo nie lubię automatów. Najlepiej z centralnym zamkiem, kolor - wszystko jedno, byle nie różowy :)
Chętnie przyjmę taki drobiazg :wink:
loisslane
 

Postprzez j0shu4 » czwartek, 21 gru 2006, 13:29

wakacje w tropikach, PT cruisera i nowe klocki H&K :P
a ze gwiazdor tego nie udzwignie moze byc czekolada :twisted:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rysio » czwartek, 21 gru 2006, 16:21

Sylwia napisał(a):w tym roku wyjątkowo mam :) bilet na koncert :) :) :)

na koncert three fish?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Suzy » czwartek, 21 gru 2006, 16:44

moim wymarzonym prezentem były "kluczyki" ...
niestety los rzadko spełnia moje marzenia i już wiem, że i w tym roku zostanie mi tylko wzdychanie podczas otwierania kartoników z niepotrzebnymi mi rzeczami...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez sonia » piątek, 22 gru 2006, 11:01

Ja bym chciała żeby wszyscy ludzie na świecie spokojnie spędzili te swięta, nawet ci którzy ich nie obchodzą
sonia
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 10:16

Postprzez sonia » piątek, 22 gru 2006, 11:02

A te realne? spokój ducha
sonia
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 10:16

Postprzez sonia » piątek, 22 gru 2006, 11:07

No i żywa choinka
sonia
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 10:16

Postprzez pifpaf » piątek, 22 gru 2006, 13:02

Urlopik w którymś z ciepłych krajów, a realnie nowa piżamka lub inny drobiazg (lubię niespodzianki).
pifpaf
Dyskutant
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 13:53

Postprzez Whiskey » piątek, 22 gru 2006, 21:10

Hummera H1, bas marki Sadowsky, jacht, wagon Whisky Black Label i milion na drobne wydatki.
Avatar użytkownika
Whiskey
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 13:55
Lokalizacja: się biorą emeryci?

Postprzez Bonhart » sobota, 23 gru 2006, 01:24

święty spokój
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 25 gru 2006, 00:01

ja dostalem prezent tylko od jednej osoby...heh
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości