Syriusz napisał(a):Tak! Młotkiem i potek łepek nożem! Brrrr.......
Nie zal ci go?
pifpaf napisał(a):obrzydliwy temat!!! Fuuuuuuuuuuu!Ja jestem z tych wrażliwych, co wolą kupić już filety
przychodzi... strzela mu w łeb i po problemie
dla tych, co się szczypać nie lubią 
)... pozniej chcialy go zadziobac mewy ale w pore przyszedl "wybawca" w postaci mojego taty (ktory jutro zatlucze biednego stwora..)
i wrzucil go do miski...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości