"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniała to, co mogę zmienić, i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło"
Taaaaaaaaaa ...........


ptaku napisał(a):To było już tutaj co najmniej 2 razy. To motto cudownej osoby, za którą będę bardzo tęsknił.
"Uśmiechaj się - nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu.."

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości