http://www.youtube.com/watch?v=Cz_2vKq5cZk
Obejrzyjcie sami. Vista do tego interfejsu się nie umywa.
Slayer napisał(a):heh i wez miej taki system, odpal jeszcze Gothica 3... Nagle okaze sie ze 2GB RAM w dualu to naprawde bardzo malo...
wszystko zależy do czego uzywamy komputera, ale jeśli mozliwosci naszego sprzetu mają byc wykorzystywane w średnio 50% to dla urozmaicenia życia warto sobie walnąć takie cacko 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości