ziomuś napisał(a):A czy na takim zlocie ujawniamy swoja tozsamosc i sie sobie przedstawiamy, czy mowicie do siebie po nickach?? Bo to bylo by takie moje pierwsze wdepniecie na taki zlot
wszyscy siedamy przy jednym stoliku, starzy i nowi. nikt nie mowi jak sie nazywa. siadamy i zgadujemy



)



