Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez barmaid » wtorek, 19 gru 2006, 17:12
kamila napisał(a):barmaid napisał(a):boooski....najbardziej przygłupi jaki widziałam....ale to przez cushu

jasne, jasne, jak widzę to Tomek nic nie robi

No własnie o to chodzi, że nic nie robi

-

barmaid
- Rycerz forum
-
- Posty: 1054
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18
przez Flo » wtorek, 19 gru 2006, 17:20
Fido: sliczne.....zakola
SatH, zmusilem mnie do myslenia bo nie doczytalem konca posta

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez barmaid » wtorek, 19 gru 2006, 17:45
Fidoooo...co Ty masz w ustach??

-

barmaid
- Rycerz forum
-
- Posty: 1054
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18
przez FiDo » wtorek, 19 gru 2006, 17:47
barmaid napisał(a):Fidoooo...co Ty masz w ustach??

Boze, to chrupek jest

spokojnie

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez barmaid » wtorek, 19 gru 2006, 17:50
Ja mam bujna wyobraźnie i przepraszam wszystkich ale to wyglada jakbys komus pitola odgryzl

-

barmaid
- Rycerz forum
-
- Posty: 1054
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18
przez FiDo » wtorek, 19 gru 2006, 17:54
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez barmaid » wtorek, 19 gru 2006, 17:55
Noooo zosia lepsza niz chrupek-pitolek

-

barmaid
- Rycerz forum
-
- Posty: 1054
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18
przez Mafi » wtorek, 19 gru 2006, 18:13
Gdzie chrupek?
Fajny był

Pobudzał moją wyobraźnię

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Flo » wtorek, 19 gru 2006, 18:22
Mafi napisał(a):Gdzie chrupek?

Fajny był

Pobudzał moją wyobraźnię

nie mysl tyle o pitolku

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez j0shu4 » wtorek, 19 gru 2006, 18:49
hmm ok
oto ja
tylko prosze nie posadzac mnie o te reddsy bo to naprawde nie moje

-

j0shu4
- Moderator
-
- Posty: 1559
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Flo » wtorek, 19 gru 2006, 18:50
ale niebezpiecznie blisko stoja

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Mafi » wtorek, 19 gru 2006, 18:51
Noo... j0shu4... teraz to dopiero coś w tej fotce jest...

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości