Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Mariol » wtorek, 19 gru 2006, 15:34
-
Mariol
-
przez Syriusz » wtorek, 19 gru 2006, 17:04
Czy "nowi" też mogą przyjść? (poważnie się pytam).
-

Syriusz
- Mistrz klawiatury
-
- Posty: 315
- Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
- Lokalizacja: z tamtąd
przez Mafi » wtorek, 19 gru 2006, 17:06
Syriusz napisał(a):Czy "nowi" też mogą przyjść? (poważnie się pytam).
Każdy był "nowy".
Jasne, że tak. Zapraszamy

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Flo » wtorek, 19 gru 2006, 17:27
pastor napisał(a):a mnie nie będzie

o!
jasne

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » wtorek, 19 gru 2006, 17:32
Mafi napisał(a):Każdy był "nowy".
ja nie bylem

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Mafi » wtorek, 19 gru 2006, 17:34
FiDo napisał(a):Mafi napisał(a):Każdy był "nowy".
ja nie bylem

Byłeś... musiałeś być.

A jak nie, to dla mnie byłeś nówka sztuka

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez FiDo » wtorek, 19 gru 2006, 17:36
Mafi napisał(a):FiDo napisał(a):Mafi napisał(a):Każdy był "nowy".
ja nie bylem

Byłeś... musiałeś być.

A jak nie, to dla mnie byłeś nówka sztuka

to forum bylo nowe, ja juz bylem stary

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez RaCiK » wtorek, 19 gru 2006, 17:38
najprawdopodobniej wdepnę

-

RaCiK
- Mistrz klawiatury
-
- Posty: 354
- Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
- Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów
przez Vin » wtorek, 19 gru 2006, 19:12
to ja tez przyjde

-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Flo » wtorek, 19 gru 2006, 21:06
WZT napisał(a):Vin napisał(a):to ja tez przyjde

jesli przyjdziesz to bedzie chyba swieto narodowe

raz juz byla

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości