Mam czas na oswojenie się
He He
Co do zareczyn tak jak pisała Marta, do tej chwili zazwyczaj przygotowuję sie młody. Bo to On prosi rodziców o rękę swojej wybranki i kościół moim zdaniem nie ma prawa ingerować nic a nic w ten moment.
Mam czas na oswojenie się
He He
rex napisał(a):zlikwidować śluby cywilne.. kiedyś nie było, a ludzie jakoś nie narzekali
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości