Ktoz bedzie?


Flo napisał(a):cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy
to Was jest dwoch?
nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch
nie cisnieniuj sie
cisnienie mam niskie, ale ludzka glupota i zarty na niskim poziomie po prostu czasem irytuja
ptaku napisał(a):Ku uciesze niektórych i rozpaczy innych będę ...

cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy
to Was jest dwoch?
nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch
nie cisnieniuj sie
cisnienie mam niskie, ale ludzka glupota i zarty na niskim poziomie po prostu czasem irytuja
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości