Wymarzony prezent na Święta? :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Wymarzony prezent na Święta? :)

Postprzez Didi » poniedziałek, 18 gru 2006, 08:45

Święta juz tuz tuz za rogiem i oczywiście co sie z tym wiaze to prezenty :)
Jaki wymarzony prezent / prezenty chcielibyście dostac ? Oczywiscie nie mowa tu o jakiejs willi z basenem czy cos w tym stylu, chociaż w sumie wymarzony to wymarzony. No to niech bedzie tak: podajcie po kilka przykladow wymarzonych prezentow takich realnych do spelnienia i kilka takich " z wyzszej polki ".


Poniezej lista najbardziej znienawidzonych prezentow przez polakow ;)


Kod: Zaznacz cały
Skarpetki to najbardziej znienawidzony prezent, jaki znajdujemy co roku pod choinką – twierdzą Internauci Wirtualnej Polski. Tylko trochę rzadziej wymieniają rajstopy, kalesony, krawaty, chustki do nosa i tanie kosmetyki. Co innego twierdzą Australijczycy. Na liście najmniej pożądanych prezentów gwiazdkowych, którą opublikowało w przedświątecznym wydaniu pismo "Choice", umieścili termoloki i krajalnice.

Nie ma to jak trójpak slipek za 5 pln'ów! Albo majtki z podpisami na każdy dzień tygodnia – piszą Internauci WP. Ich zdaniem bielizna to najmniej lubiany przez nas prezent. Zwłaszcza, gdy jest moherowa – wynika z wypowiedzi. Zaraz za nią plasują się „tandetne, tanie dezodoraty”, „pianki do golenia marki Gilette” i „coś, co ma przypominać wodę toaletową".

Wyjątkowo nie lubimy również podarunków, którymi zostaliśmy mniej lub bardziej urażeni. Do takich należeć mogą garnki - żebyś mogła nam kochanie więcej gotować - ale także „przepychacz do zlewu oraz mop razem z wiadrem”. Jednak największe prezentowe „faux pas” to, według Internautów, podarowanie kobiecie w średnim wieku kremu przeciwzmarszczkowego czy balsamu ujędrniającego. „Jestem pięćdziesięcioletnią kobietą. W zeszłym roku zostałam zaproszona do siostry na wigilię. Szykowałam się dosyć długo. Spojrzałam na koniec w lusterko i z uśmiechem na twarzy szepnęłam sobie: dobrze się trzymasz. Jakież było moje zdziwienie, gdy w prezencie dostałam c i ś n i e n i o m i e r z. Ten prezent popsuł mi nastrój. Chyba jestem jednak stara” – napisała kobieta podpisana xxxx.

Internauci-żartownisie w gronie „ulubionych” prezentów wymieniają także takie podarunki, jak: szachy magnetyczne bez magnesów, tylne drzwi do wiadra, czarnoświecące żarówki, globus Jeleniej Góry czy czekoladę z nadzieniem pasztetowym.

Są jednak i tacy Internauci, którzy bronią znienawidzonych prezentów. „No dobrze, śmiejmy się, ale co ja mam kupić na prezent tym wszystkim ludziom? Co mam kupić teściowej? Jej córce? Teściowi? Ich wnukowi? Innym ciotkom? Co, jak nie tanie dezodoranty czy skarpety? Przecież nie wydam majątku na oryginalne perfumy czy super ciuchy dla każdego!” – pisze w ich imieniu Lilka.


wp.pl
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 gru 2006, 08:59

ja bym chciala dostac ladny list
no i koniecznie na papierze zeby byl napisany
i tyle

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 18 gru 2006, 09:09

Szczerze, mój w obecnej chwili wymarzony prezent - to wyjazd na dwa, trzy dni gdzieś z dala od domku. Tak sam na sam z moim Oszołomkiem. Chciałabym odpocząć od wszystkiego nie martwiąc się że tyle rzeczy musze jeszcze zrobić...
Święta...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez keeper » poniedziałek, 18 gru 2006, 09:14

Wymarzony prezent na Świeta? Zobaczyć moją babcię. Niestety ,to pierwsze swieta, kiedy jestem tak daleko..
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez M@dF » poniedziałek, 18 gru 2006, 11:10

Ja bym chcial dostac na gwiazdke porshe i loda ;]
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez jeepi_srs » poniedziałek, 18 gru 2006, 11:24

ja mam jedno marzenie od kilku lat - Labrador [smilie=sleeping.gif]
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:05

Vin napisał(a):ja bym chciala dostac ladny list
ja mam taki list, nie do Ciebie ;) , ale mam i chyba nie musze go wysyłać :wink: ..
ja to bym chciała dostać skórzany gorset :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:07

kamila napisał(a):
Vin napisał(a):ja bym chciala dostac ladny list
ja mam taki list, nie do Ciebie ;) , ale mam i chyba nie musze go wysyłać :wink: ..
ja to bym chciała dostać skórzany gorset :lol:

a ja mam skórzany gorset :P
moze sie wymienimy, he ? :P :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kamila » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:08

Vin napisał(a):a ja mam skórzany gorset :P
moze sie wymienimy, he ? :P :D
:lol: , ale wiesz.. to list taki bardzo osobisty :oops: , ale jak chcesz to Ci mogę napisać list :wink: , a gorset możesz mi pożyczyć, na wigilie się w niego ubiorę :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:09

w tym roku wyjątkowo mam :) bilet na koncert :) :) :)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:10

kamila napisał(a):
Vin napisał(a):a ja mam skórzany gorset :P
moze sie wymienimy, he ? :P :D
:lol: , ale wiesz.. to list taki bardzo osobisty :oops: , ale jak chcesz to Ci mogę napisać list :wink: , a gorset możesz mi pożyczyć, na wigilie się w niego ubiorę :lol:


na wigilie ?
bosz
to ty nie przy stole z rodzina spedzisz wigilie ? :P :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kamila » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:12

Vin napisał(a):na wigilie ?
bosz
to ty nie przy stole z rodzina spedzisz wigilie ? :P :lol:
nie, idę do lasu ze swoimi ludźmi i msze odprawiamy, bo we mnie jest tyle negatywnej energii, że ho ho :lol:

Sylwia: drogi ten twój prezent :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości