rytualy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez myśliwiec » niedziela, 17 gru 2006, 15:34

od bułek jem same spody
a reszta? musi byc zawsze po "mojemu" ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Syriusz » niedziela, 17 gru 2006, 15:49

Zawsze przed zaśnięciem rozglądam się po pokoju czy nikogo innego nie ma :shock:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 17 gru 2006, 17:41

FiDo napisał(a):male dziwactwa:
gdy jem ciastka Hity, zawsze najpierw zjadam czesc sucha, pozniej zebami zdrapuje czekoladowa mase. tak samo z Delicjami. zjadam galaretke, potem biszkopta (albo odwrotna kolejnosc). ptasie mleczko obskubuje najpierw z czekolady :)

to nie jest zadne dziwactwo :P tez tak mam [smilie=slap.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez .Y. » niedziela, 17 gru 2006, 17:55

Najwazniejszy moj rytual, to ten poranny, czyli okolo 20 - 30 minut na kawe wypita w lozku. Jesli nie zdaze wypic rano kawy - zly dzien murowany.

Co do budzikow: nastawiam 4. Jeden 10 minut przed czasem, drugi 5 minut przed czasem, dwa ostatnie o prawidlowej godzinie. A i tak czasami wylaczam wszystkie i spie dalej ;) Ciastka Hity, delicje i ptasie mleczko jem tak samo jak Fido.
Z kolei kiedy pije piwo, to zawsze zdrapuje naklejke z butelki :D
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez cushu » niedziela, 17 gru 2006, 18:03

.Y. napisał(a):Z kolei kiedy pije piwo, to zawsze zdrapuje naklejke z butelki :D


A to juz jest psychologicznie opisane zachowanie.

Kiedys, jeśli wstałem rano lewa noga z lozka skakałem trzy razy na prawej, zeby nie miec zlego dnia... ale samo mi przeszlo, teraz nie wiem, ktora wstaje :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez .Y. » niedziela, 17 gru 2006, 18:03

Ja laptopa biore do lozka jak juz mam gotowa kawe :D I sprawdzam zawsze te same strony (w tym poczte)
I tez spie z telefonem :D
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez kamila » niedziela, 17 gru 2006, 18:14

cushu napisał(a):aaa... to ja jak spie, zawijam sobie koldre w stopach, zeby mi wampiry nie weszly :lol:
:lol: też zawijam sobie kołderke, ale też miętole, ocieram je sobie jedna o drugą, zawsze jakoś szybciej zasypiam :)
no i oczywiście przed snem musi być papieros :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 17 gru 2006, 18:53

.Y. napisał(a):Z kolei kiedy pije piwo, to zawsze zdrapuje naklejke z butelki :D


no to przeciez ja mam tak samo. juz nie wspomne o podswiadomym darciu podkladek ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez .Y. » niedziela, 17 gru 2006, 18:59

FiDo napisał(a):
.Y. napisał(a):Z kolei kiedy pije piwo, to zawsze zdrapuje naklejke z butelki :D


no to przeciez ja mam tak samo. juz nie wspomne o podswiadomym darciu podkladek ;)


No wlasnie... Bo ty zawsze tak drzesz te podkladki, a pozniej jest na mnie :P
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez K@sia » niedziela, 17 gru 2006, 20:24

Moje rytuały...
-zasypiam zawsze na prawym boku,
-zawsze wstaje prawą noga,
-zjadam delicje na okrąglo - najpierw brzegi, potem czekoladka, galaretka i na koncu reszta biszkoptu:).....(mniammmm!!!!!),
-rzucam szczyptę soli przez lewe ramię gdy mi się ona rozsypie,
-wieczorami układam pasjansa....
pewnie coś jeszcze by się znalazło na tej liście...ale są to tak oczywiste rzeczy dla mnie że jak je robię to o nich nie myślę :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Flo » niedziela, 17 gru 2006, 21:57

moj kolejny rytual z serii psychodelicznych

gdy budze sie w nocy, zawsze widze postacie w moim pokoju, konczy sie to zawsze zapaleniem swiatla i upewnieniem sie ze nikogo w pokoju nie ma :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » niedziela, 17 gru 2006, 22:11

Flo napisał(a):moj kolejny rytual z serii psychodelicznych

gdy budze sie w nocy, zawsze widze postacie w moim pokoju, konczy sie to zawsze zapaleniem swiatla i upewnieniem sie ze nikogo w pokoju nie ma :twisted:


oj, bedny maly Flo :lol:

ja to z kolei jak wsiadam do samochodu koniecznie wlaczam radyjko,
bez muzy nie jade :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości