rytualy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

rytualy

Postprzez FiDo » sobota, 16 gru 2006, 19:33

pochwalcie sie :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cushu » sobota, 16 gru 2006, 20:05

Rytualy czy natrectwa?
Bo ja np. pluje trzy razy po trzy razy przez lewe ramie, po czym to samo przez prawe ramie, a pozniej to samo przez oba ramiona symultanicznie :wink: Serio mowie.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez kołysanka » sobota, 16 gru 2006, 22:36

nie wiem czy o takie rytuały Ci FiDo chodzi... ja mam taki poranny, nienaruszalny od poniedziałku do piątku :) t.j.:

- budzik 6.00
- łazienka wstępnie :oops: 6.01 - 6.03
- wstawienie wody na kawę i włączenie "Kawy czy Herbaty" 6.04
- łazienka w celach prysznicowo-maskujących + garderoba 6.05-6.25
- kawa + śniadanie 6.26-6.40
- autobus 6.46

inny rytuał to gorący prysznic (przed) i lampka wina (przy) przy depilacji :P

a jeszcze inny to joga wieczorową porą... prawie zawsze

sporo tych rytuałów jak się tak dobrze zastanowić :oops:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » sobota, 16 gru 2006, 22:37

KaucZ napisał(a):rytualy jakiego typu :P ?


ja wiem.. na przyklad pozyskiwanie krwi z niewinnej niewiasty... cokolwiek
natrectwa tez moga byc :)

ja mam ich kilka. kiedy ide do sklepu po zakupy, musze kupic batona by zajac sie czyms w drodze powrotnej do domu :)
badz otwarcie butelki piwa przed komputerem w momencie kiedy jestem zawalony praca i nie mam na to czasu. taki moj maly protest, mam wtedy wszystko w dupie :)
no i jeszcze jeden taki niezalezny ode mnie.. wylewanie piwa na prawie kazdej imprezie :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 16 gru 2006, 22:38

kołysanka napisał(a):inny rytuał to gorący prysznic (przed) i lampka wina (przy) przy depilacji :P

a jeszcze inny to joga wieczorową porą... prawie zawsze

sporo tych rytuałów jak się tak dobrze zastanowić :oops:


te dwa ostatnie sa na pewno ciekawsze od pierwszego :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 16 gru 2006, 22:40

cushu napisał(a):Rytualy czy natrectwa?
Bo ja np. pluje trzy razy po trzy razy przez lewe ramie, po czym to samo przez prawe ramie, a pozniej to samo przez oba ramiona symultanicznie :wink: Serio mowie.


taka potrzeba symetrii? kiedys mialem takie dziwne natrectwo, kiedy dotknalem czegos lewa reka, musialem dotknac i prawa. to bylo bardzo dawno, ale i teraz sie na tym lapie (bardzo sporadycznie)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 17 gru 2006, 12:08

wszystko co robie, musi być nieparzyste, np. idąc miastem licze lampy i nie wejde np. do sklepu kiedy jest ich liczba parzysta :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cushu » niedziela, 17 gru 2006, 14:27

Fido: Ktoregos dnia zapomnialem przez ktore ramie trzeba splunac, zeby nie wykrakac.. no to zaczalem pluc przez wszystkie ile wejdzie, tak asekuracyjnie ;)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Flo » niedziela, 17 gru 2006, 14:38

Rytual? Od 3 lat nie spalem dluzej niz do 9 w niedziele. Po prostu zawsze wstaje na mecz hattricka na 9 :twisted:


Zawsze klade sie spac przy muzyce i zawsze na prawym boku
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cushu » niedziela, 17 gru 2006, 14:46

aaa... to ja jak spie, zawijam sobie koldre w stopach, zeby mi wampiry nie weszly :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Flo » niedziela, 17 gru 2006, 14:48

zawsze jem kanapki od najmniejsze do najwiekszej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 17 gru 2006, 14:53

pastor napisał(a):wstawanie (budzik zawsze na 10 minut przed poprawnym czasem wstawania, gdyz go od razu przestawiam po pobudce na odpowiednia godzine, ze by obudzil mnie drugi raz)


dokladnie tak samo :lol: tylko nie konczy sie na jednym przestawieniu budzika.

male dziwactwa:
gdy jem ciastka Hity, zawsze najpierw zjadam czesc sucha, pozniej zebami zdrapuje czekoladowa mase. tak samo z Delicjami. zjadam galaretke, potem biszkopta (albo odwrotna kolejnosc). ptasie mleczko obskubuje najpierw z czekolady :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości