imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez keeper » piątek, 15 gru 2006, 21:45

oj nie ma mowy....nie dzisiaj, nie po tych zakupach,które własnie zrobiłam.. 8) poza tym ten zwariowany naród zorganizował nam christmas party no kiedy? kto zgadnie? oczywiście 2 lutego :? :lol:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez hinata » piątek, 15 gru 2006, 23:05

oooooooooooooooooooooo taaaaak.. :D :D
dzis tylko komputer do 5 rano :D :D :D 8)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez kulA » sobota, 16 gru 2006, 09:53

tak, zdecydowanie tak, tylko nie wiem jeszcze co, jak i gdzie, no moze wiem mniej wiecej gdzie, tychy :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez loisslane » sobota, 16 gru 2006, 11:05

własnie sie dowiedzialam, ze robię dzisiaj wieczorem impreze :)
loisslane
 

Postprzez Mafi » sobota, 16 gru 2006, 11:38

SatH^Raa napisał(a):Oj imprezowało się wczoraj, no nie? ;) A dzisiaj pewnie wcale nie będzie gorzej. :P

Imprezowało, imprezowało... No to co... powtórka z rozrywki, nie? ;)

Wybawiłam się :D Mam nadzieję, że "wszyscy inni" bawili się równie dobrze jak ja :D

Chociaż ja to się chyba zawsze dobrze bawię ;) :D :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bruno » sobota, 16 gru 2006, 11:40

o la la, niezle bylo :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » sobota, 16 gru 2006, 14:19

[smilie=mml.gif] Taaa.... było szaleństwo na parkiecie w Hipnozie :D I nawet dobrze, że zbyt wiele osób się nie pojawiło... przynajmniej było czym oddychać ;) Paru dziwnych ludziów przybyło i zapewniało niezłą rozrywkę wszystkim innym przez pare godzin :lol:

No i ten barman :roll: Mmrrrrrrr :zakochany: Niby zupełnie nie w moim typie, ale... :roll: Kurde ma facet w sobie to coś :hyhy: A jeszcze jak założył tą swoją 'policyjną' czapeczkę to utwierdziłam się w przekonaniu, że wygląda jak gorący striptizer [smilie=mml.gif] :smiech: Jak będę kiedyś potrzebowała na imprezę striptizera to się do niego zgłoszę :twisted: Może się zgodzi ;) Mrrrau.... [smilie=innocent.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez myśliwiec » sobota, 16 gru 2006, 16:32

Achaja napisał(a):niespodziewnie zostałam zaproszona na dzisiejszy wieczór :)

więc pewnie zamiast siedzieć w domu póje :)

przecież codziennie nie można zasypiać o 22 :)


to sie spotkamy ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Didi » sobota, 16 gru 2006, 16:40

Mafi napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):Oj imprezowało się wczoraj, no nie? ;) A dzisiaj pewnie wcale nie będzie gorzej. :P

Imprezowało, imprezowało... No to co... powtórka z rozrywki, nie? ;)

Wybawiłam się :D Mam nadzieję, że "wszyscy inni" bawili się równie dobrze jak ja :D

Chociaż ja to się chyba zawsze dobrze bawię ;) :D :twisted:


wszyscy inni tez szkoda ze rano bylo do pracy yh :/
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » sobota, 16 gru 2006, 16:56

Didi napisał(a):
Mafi napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):Oj imprezowało się wczoraj, no nie? ;) A dzisiaj pewnie wcale nie będzie gorzej. :P

Imprezowało, imprezowało... No to co... powtórka z rozrywki, nie? ;)

Wybawiłam się :D Mam nadzieję, że "wszyscy inni" bawili się równie dobrze jak ja :D

Chociaż ja to się chyba zawsze dobrze bawię ;) :D :twisted:


wszyscy inni tez szkoda ze rano bylo do pracy yh :/

Ciapa jesteś. Miałeś na 10 do pracy i panikowałeś. Ja spałam tylko 3 h bo rano do szkoły i dałam radę :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości