barmaid napisał(a):O co chodzi feministkom??
tego to chyba nawet one same nie wiedza

barmaid napisał(a):O co chodzi feministkom??

dziewuszka napisał(a):barmaid napisał(a):O co chodzi feministkom??
Kiedys też się nad tym zastanawiałam i znalazłam odpowiedź (dla siebie)
One chcą same decydować jak bedą traktowane
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości