bez-na-dzie-ja!!!!! Don't like it 
Peny napisał(a):jest beznadziejne polaczenie poznan kolobrzegbez-na-dzie-ja!!!!! Don't like it

Spójrzcie sobie na połączenia Kołobrzeg - Toruń i Toruń - Kołobrzeg. Ani jednego bezpośredniego pociągu!! Wszystko z przesiadkami... z dwiema, trzema, jak jest z jedną to podróż trwa 8,5 godziny
Jest to nieco nienormalne!! Dlatego radzę Wam nie marudźcie, bo może być jeszcze gorzej 
tu zadne pociagi sie nie zmienily...zreszta i tak nimi nie jezdze
szybciej jest pksemUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości