SatH^Raa napisał(a):M@dF, Bruno: no trudno żebyście nie wiedzieli.
Ale sam zrozum, ze nie moglismy sie zgodzic na fotografowanie nocy poslubnej


WZT napisał(a):kulA napisał(a):
myslales ze jak zalozysz okulary to od razu bedziesz taki podobny do brata? kurde wy jestescie calkiem inni, i takie sztuczki nie pomoga, to juz nie czasy pierwszej klasy podstawowki gdzie rzeczywiscie byliscie do siebie podobni i jeszcze cholera codziennie ubieraliscie sie tak samo
juz mi nieraz ludziki z forum mowily ze ja i on sie roznimy i nieraz sie mylili() wiec chyba jestesmy choc troche podobni ....

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości