Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mist » niedziela, 10 gru 2006, 02:56

kamila napisał(a):czas na kolacje, papierosa, pisanie, czytanie, ale napewno nie na spanie.. cholerna bezsenność, już mam cię dosyć :suchy:


bywa...
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Bonhart » niedziela, 10 gru 2006, 03:30

ja zaraz pojde spac

kamila... bezsennsosc da sie wyleczyc zapewniam :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez K@sia » poniedziałek, 11 gru 2006, 23:08

Dobrze ze w aptece można znaleźć różne ziołowe "wspomagacze" sprowadzające błogi sen.... [smilie=mml.gif]
Dzięki nim od kilku dni noce spędzam w łóżeczku a nie na nocnych spacerach...... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 11 gru 2006, 23:32

K@sia napisał(a):Dobrze ze w aptece można znaleźć różne ziołowe "wspomagacze" sprowadzające błogi sen.... [smilie=mml.gif]
Dzięki nim od kilku dni noce spędzam w łóżeczku a nie na nocnych spacerach...... :D


dzialaja...jakie np...melatonina?? podobno uzaleznia...

najgorzej ze ciezko mi zasnac...zasypiam pozno...a potem wstac rano nie moge
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » wtorek, 12 gru 2006, 00:17

Bonhart napisał(a):kamila... bezsennsosc da sie wyleczyc zapewniam :)
napisz jak, a się dostosuje, tylko nie mów, że dużo sexu :lol:

mi się ślaczki wbiły
:serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » wtorek, 12 gru 2006, 00:18

kamila napisał(a):
Bonhart napisał(a):kamila... bezsennsosc da sie wyleczyc zapewniam :)
napisz jak, a się dostosuje, tylko nie mów, że dużo sexu :lol:

mi się ślaczki wbiły
:serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg: :serce: :mg:



nie pobiegaj wokol ronda przez godzine


pomoze :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » wtorek, 12 gru 2006, 00:22

Bonhart napisał(a):nie pobiegaj wokol ronda przez godzine
nie pomoże :mg:

:serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif] :oops: :serce: [smilie=clover.gif]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » wtorek, 12 gru 2006, 00:24

to zostaje...ten tego... :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » wtorek, 12 gru 2006, 12:39

ale dzis zle spalem...tak mnie wszystko bolalo...grypa jakas czy co...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez yennefer » wtorek, 12 gru 2006, 12:51

K@sia napisał(a):Dobrze ze w aptece można znaleźć różne ziołowe "wspomagacze" sprowadzające błogi sen.... [smilie=mml.gif]
Dzięki nim od kilku dni noce spędzam w łóżeczku a nie na nocnych spacerach...... :D


też stosuję już od dość dawna ziołowe wspomagacze... ;) może nawet się powoli uzależniłam? :| :oops:
ale cóż, w tygodniu nie mam innego wyjścia, przyzwyczajona do chodzenia spać w późnych godzinach nocnych (właściwie to porannych :lol:), nie umiem zasnąć wcześniej, a potem przeżywam ciężkie chwile walki z samą sobą, gdy muszę wstać o 6 :twisted:

za to dziś jestem wyspana, spałam jak aniołek do 11 :roll: ot, takie małe, "legalne" wolne :D :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez loisslane » wtorek, 12 gru 2006, 13:04

Nie myslalam, ze ja ze swoim kamiennym snem trafie na te strone... ostatnio nie moge spac, budze sie nad ranem, a pozniej jestem niewyspana. ale znalazlam sposob: chodze spac pozniej niz zazwyczaj. jeszem juz wtedy tak zmeczona, ze spie martwym bykiem do rana. na razie dziala :)[/center]
loisslane
 

Postprzez Bonhart » środa, 13 gru 2006, 00:32

czy ja spie czy lunatykuje :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » środa, 13 gru 2006, 00:36

Bonhart napisał(a):czy ja spie czy lunatykuje :)
to pytanie retoryczne? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » środa, 13 gru 2006, 00:36

kamila napisał(a):
Bonhart napisał(a):czy ja spie czy lunatykuje :)
to pytanie retoryczne? :P


wcale nie:)


to po prostu moje drugie ja :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości