Sprawdź ile tracisz kalorii ;)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Sprawdź ile tracisz kalorii ;)

Postprzez Didi » poniedziałek, 11 gru 2006, 01:30

Sprawdź ile kalorii tracisz podczas tych czynności Mruga 2


1. Rozbierając partnerkę

1. z jej przyzwoleniem - 12
2. bez jej zgody - 187


2. Zdejmując partnerce stanik

1. obydwiema rękami - 8
2. jedna ręką - 12
3. jedna ręką, jednocześnie dostając w pysk od partnerki - 37
4. ustami - 85


3. Nakładając prezerwatywę

1. na członka w czasie erekcji - 6
2. bez erekcji - 315


4. W czasie gry wstępnej

1. próbując odnaleźć łechtaczkę - 8
2. próbując odnaleźć punkt G - 92
3. bez gry wstępnej - 0


5. W czasie stosunku właściwego

1. podnosząc partnerkę - 12
2. robiąc to na podłodze - 8

6. Kaloryczna wartość poszczególnych pozycji

1. misjonarska - 12
2. 69 leżąc - 8
3. 69 stojąc - 112
4. na taczkę - 216
5. na gondoliera - 912

7. Przeżywając orgazm

1. prawdziwy - 112
2. udawany - 315

8. Tuż po orgazmie

1. pozostając w łóżku - 18
2. wyskakując z lóżka - 36
3. próbując wyjaśnić, dlaczego partnerka tak szybko wyskoczyła z lóżka - 816

9. Osiągając drugą erekcję

1. w wieku 16 - 19 lat - 12
2. 20 - 29 lat - 36
3. 30 - 39 lat - 108
4. 40 - 49 lat - 324
5. 50 - 59 lat - 972
6. po sześćdziesiątce - 2916

10. Ubierając się po wszystkim

1. bez pośpiechu - 32
2. szybko - 98
3. gdy mąż partnerki otwiera drzwi do sypialni - 1218
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » poniedziałek, 11 gru 2006, 01:55

:lol:

życiowe :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez K@sia » poniedziałek, 11 gru 2006, 19:41

No cóż Didi....widze że znasz życie..... :P
Ty pewnie zawsze ubierasz sie w ekspresowym tempie :wink:
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Didi » poniedziałek, 11 gru 2006, 19:42

Kasiu no co ty dieta 1000 kalorii :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » poniedziałek, 11 gru 2006, 22:38

Didi ale ty musisz mieć ciałko :roll: ...dieta 1000 kalorii.... podczas ubierania spalasz 1218..
no i jeszcze pewnie mąż partnerki Cię goni więc spalasz jeszcze dodatkowo.... :P
musisz być niesamowicie wysportowany :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Didi » poniedziałek, 11 gru 2006, 22:50

chesz sprawdzic? mozesz wyliczyc kalorie i mozemy sprobowac :P

jestem chetny :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » poniedziałek, 11 gru 2006, 22:54

Oj wiesz po wstępnych obliczeniach to twoje kalorie wychodzą na minusie...musisz być strasznie chudziutki (może masz anoreksje? :P ) więc obawiam się czy przezył byś spotkanie z moim misiaczkiem Grizli.... :twisted:
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Didi » poniedziałek, 11 gru 2006, 22:56

tu sie mylisz jestem duzy i chyba wiekszy od twojego gryzli :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » poniedziałek, 11 gru 2006, 23:01

hmmm....czyżby kalkulator mi padł....? :? jak mogłam się tak pomylić w obliczeniach.....?

No cóż skoro jesteś duży to fajnie....kochanego ciałka nigdy za wiele.... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości