Gadu-Gadu - i'm lovin it

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Gadu-Gadu - i'm lovin it

Postprzez McCool » niedziela, 10 gru 2006, 23:50

Do tej pory siedziałem na konnekcie, ale dla odmiany zainstalowałem sobie kochane GG. Zagadałem do znajomej, pogadaliśmy sobie, chciałem jej fotkę wysłać, po czym nagle się urwał kontakt - jej wiadomości do mnie dochodziły, a moje do niej nie. Co jest do jasnej cholery???? Tak jakby mi zblokowali numer (bo stworzyłem drugi i pisać się dało normalnie). Miał ktoś podobny problem? ;/
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Re: Gadu-Gadu - i'm lovin it

Postprzez rysio » poniedziałek, 11 gru 2006, 00:59

tez tak kiedys mialem - ale na to jest bardzo prostu sposob - sprobuj naciskac enter po wpisaniu wiadomosci w okienku edycji - u mnie zawsze pomaga ;)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez McCool » poniedziałek, 11 gru 2006, 21:48

Pogięte jest to GG. Potraktowali mnie jako spamera i zblokowali konto na ileś godzin. Dzisiaj już konto działa. Dobra rada do innych: jak nie chcecie się [beeeeep], to ostrożnie z wysyłaniem zdjęć przez GG :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slayer » poniedziałek, 11 gru 2006, 22:03

Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości