Zadziwiająco dużo się zgadza
I z tego co pozytywne i z tego co negatywne
I jakie towarzystwo: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp 

wiesz siostrzyczko, nawet gdy teraz śmierdze czosnkiem, obojętne jest mi to..Sylwia napisał(a):i co, mam się teraz do tego stosować?ponoć zachowanie piątki "oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski" więc od czasu do czasu możesz liczyć na jakiś komplement itd.
FiDo napisał(a):Olga napisał(a):I jakie towarzystwo: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp
doborowe, dwoch z nich popelnilo samobojstwo

Bonhart napisał(a):Eonica napisał(a):Bonhart napisał(a):Eonica napisał(a):8w9 - "Niedźwiedź"
Jakbym czytała swój opis
niedzwiedz...dobre![]()
A co:?: CoŻe nie...
![]()
![]()
![]()
![]()
Arystokrata umie oswajac niedzwiadki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości