Enneagram

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » niedziela, 10 gru 2006, 17:11

1w9 .. perfekcjonista? ze niby ja? :shock:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sylwia » niedziela, 10 gru 2006, 17:23

FiDo napisał(a):1w9 .. perfekcjonista? ze niby ja? :shock:
też bym nie powiedziała :P:P:P
oszukiwaleś :P ;)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez FiDo » niedziela, 10 gru 2006, 17:31

Sylwia napisał(a):też bym nie powiedziała :P:P:P
oszukiwaleś :P ;)


nie, to ten test jest jakis lewy :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 10 gru 2006, 18:15

4 - Indywidualista :wink:


Jak postępować ze mną:

• praw mi dużo komplementów. Wiele dla mnie znaczą
• wspieraj mnie jako przyjaciel i partner. Pomóż mi kochać i doceniać siebie
• szanuj mnie za mój wyjątkowy dar widzenia i moją intuicję
• mimo, że nie zawsze lubię gdy się mnie pociesza gdy mam melancholijny nastrój, to jednak ktoś mógłby mnie trochę rozweselić
• nie mów mi, że jestem przewraźliwiona lub zbyt przeczulona
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » niedziela, 10 gru 2006, 18:22

Jak postępować ze mną

- bądź niezależny, nie "czepliwy"
- mów w prosty i zwięzły sposób
- potrzebuję czasu aby poukładać swoje myśli i odczucia
- jeżeli wyglądam na zagubioną, nieobecną lub arogancką, to możliwe, że nie czuję się zbyt komfortowo
- daj mi odczuć, że jestem mile widziana, ale nie zbyt mocno, bo mogę zacząć wątpić w twoją szczerość
- gdy czuję się zirytowana koniecznością powtarzania się, to może dlatego, że powiedzenie o tym było dla mnie trudne już za pierwszym razem
- pomagaj mi unikać powodów do przykrości: wielkich przyjęć, czyjejś głośnej muzyki, przesadnych emocji i ataków na moją prywatność

oprocz ostatniego wszystko sie zgadza w 100%
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » niedziela, 10 gru 2006, 18:41

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
- pomagaj mi unikać powodów do przykrości: wielkich przyjęć, czyjejś głośnej muzyki,


to znaczy ze na koncerty przestajesz chodzic :> :P :P ??!!

napisalem wyraznie ze oprocz ostatniego punktu :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Bonhart » niedziela, 10 gru 2006, 18:46

4w3 - Arystokrata
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez FiDo » niedziela, 10 gru 2006, 19:01

Bonhart napisał(a):4w3 - Arystokrata


no tak, blekitna krew :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sylwia » niedziela, 10 gru 2006, 19:03

kamila napisał(a):4 - Indywidualista :wink:


Jak postępować ze mną:

• praw mi dużo komplementów. Wiele dla mnie znaczą
• wspieraj mnie jako przyjaciel i partner. Pomóż mi kochać i doceniać siebie
• szanuj mnie za mój wyjątkowy dar widzenia i moją intuicję
• mimo, że nie zawsze lubię gdy się mnie pociesza gdy mam melancholijny nastrój, to jednak ktoś mógłby mnie trochę rozweselić
• nie mów mi, że jestem przewraźliwiona lub zbyt przeczulona
i co, mam się teraz do tego stosować? :P ponoć zachowanie piątki "oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski" więc od czasu do czasu możesz liczyć na jakiś komplement itd. :P
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Bonhart » niedziela, 10 gru 2006, 19:05

FiDo napisał(a):
Bonhart napisał(a):4w3 - Arystokrata


no tak, blekitna krew :lol:


ja zawsze mowie prawde :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Trojan » niedziela, 10 gru 2006, 19:08

6w7 - "Kumpel" , ciekawe
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Mafi » niedziela, 10 gru 2006, 19:11

4w5... hmm... jakbym w takie rzeczy wierzyła, to bym napisała, że dość trafione ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MadziUlka » niedziela, 10 gru 2006, 19:31

Mafi napisał(a):4w5... hmm... jakbym w takie rzeczy wierzyła, to bym napisała, że dość trafione ;)


a ja mam odwrotnie :P 5w4 :) i w sumie też dość trafione :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości