imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » czwartek, 7 gru 2006, 15:10

planismo napisał(a):weekend w czartek? Jak tak dalej pójdzie, to niedługo weekend będzie trwał 5 dni a okres świąteczny od czerwca. I wszystko straci urok

ja tez juz dzis zaczalem weekend, ale impreza dopiero jutro
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 16:18

ja to bym na piwo poszła :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » czwartek, 7 gru 2006, 17:11

kamila napisał(a):ja to bym na piwo poszła :)


dokładnie mam tak samo :oops:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 17:56

bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):ja to bym na piwo poszła :)
dokładnie mam tak samo :oops:
nooo, ale u mnie nie skończy sie tylko na gadniu :P hehe..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » czwartek, 7 gru 2006, 17:57

kamila napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):ja to bym na piwo poszła :)
dokładnie mam tak samo :oops:
nooo, ale u mnie nie skończy sie tylko na gadniu :P hehe..


No ja myśle że u mnie też :D :wink:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Eonica » czwartek, 7 gru 2006, 20:58

bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):ja to bym na piwo poszła :)
dokładnie mam tak samo :oops:
nooo, ale u mnie nie skończy sie tylko na gadniu :P hehe..


No ja myśle że u mnie też :D :wink:


Ty tak już nie myśl tylko się szykuj bo wychodzimy :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 8 gru 2006, 00:28

Eonica napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):ja to bym na piwo poszła :)
dokładnie mam tak samo :oops:
nooo, ale u mnie nie skończy sie tylko na gadniu :P hehe..


No ja myśle że u mnie też :D :wink:


Ty tak już nie myśl tylko się szykuj bo wychodzimy :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif]


No i było ekstra...dzięki Kama :)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Syriusz » piątek, 8 gru 2006, 00:32

Dzisiaj nie, dopiero jutro - imieniny pewnej osoby :wink:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Eonica » piątek, 8 gru 2006, 00:52

bezAMBICJI napisał(a):
Eonica napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
kamila napisał(a):ja to bym na piwo poszła :)
dokładnie mam tak samo :oops:
nooo, ale u mnie nie skończy sie tylko na gadniu :P hehe..


No ja myśle że u mnie też :D :wink:


Ty tak już nie myśl tylko się szykuj bo wychodzimy :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif] :P [smilie=mml.gif]


No i było ekstra...dzięki Kama :)


Spox :P :P :P W końcu od tego są przyjaciele :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez kulA » piątek, 8 gru 2006, 18:00

no za dwie godzinki wyjazd do gliwic i zabawa do bialego rana w jednym z najstarszych klubow studenckich w polsce, hehe IMPREZA!!!!!
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez K@sia » piątek, 8 gru 2006, 23:47

No dzisiejszy wieczór spędzę w domku....tak na spokojnie....pifffko :wink: , posłucham kilku fajnych nutek w radiu i idę grzecznie lulu... :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez kulA » sobota, 9 gru 2006, 07:55

powrot z imprezy prosto na sniadanie, to lubie :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez hinata » sobota, 9 gru 2006, 12:15

Dziś na pewno jakis wypadzik.. cos sie wymysli.. i bedzie boooosskkkoo 8)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 9 gru 2006, 17:19

:tak: , na urodzinowym koncercie pidzamy porno w klubie na miasteczku studenckim aghu :twisted: czyli kilkaset metrow od mojego akademika :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości