Mężczyzna

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Hayes » środa, 6 gru 2006, 17:53

Według mnie jak facet chce się wyżalać jakiejś przyjaciółce (ew. koleżance) i spowiadać z rzeczy, które dzieją się w jego związku, to z nim jest coś nie tak. To nie jest prawdziwy facet :?
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Vin » środa, 6 gru 2006, 20:00

hmm
Facet to skomplikowana sprawa
ale na szczescie da sie z nim zyc
i z tym optymistycznym stwierdzeniem maszeruje zaraz na mikolajkowy wieczor :p
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Bonhart » środa, 6 gru 2006, 20:01

Vin napisał(a):hmm
Facet to skomplikowana sprawa
ale na szczescie da sie z nim zyc
i z tym optymistycznym stwierdzeniem maszeruje zaraz na mikolajkowy wieczor :p


kobieta bardziej skomplikowana...

i tez da sie zyc
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Vin » środa, 6 gru 2006, 20:03

Bonhart napisał(a):
Vin napisał(a):hmm
Facet to skomplikowana sprawa
ale na szczescie da sie z nim zyc
i z tym optymistycznym stwierdzeniem maszeruje zaraz na mikolajkowy wieczor :p


kobieta bardziej skomplikowana...

i tez da sie zyc


i niech tak na wieki zostanie :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez K@sia » środa, 6 gru 2006, 21:06

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą...hmmmm..pewnie dla wielu to nie możliwe do pojęcia i wszędzie doszukują się jakiś podtekstów.....Ja mam to szczęście że udało mi się znaleźć takiego przyjaciela..... :P (to prawie jak znaleźć czterolistną koniczynkę :wink: )....
Z facetem rozmawia się całkiem inaczej niż z przyjaciółkami...fajne poznać męski punkt widzenia w różnych sprawach....to ułatwia życie ....myślę że on też często korzysta z moich rad......Spędzamy razem nie wiele czasu bo każde z nas jest zabiegane...ale często rozmawiamy na gg.....za to jak się już spotkamy to szczęściu i pogawędkom nie ma końca :D
Między nami nie ma podtekstów :twisted: ....jest tylko czysta i szczera przyjaźń ... :D
Życzę wszystkim takiej przyjaźni... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez planismo » czwartek, 7 gru 2006, 01:36

najgorsze jest to że dziś o prawdziwą przyjaźń jest bardzo trudno. Obojętnie czy w obrębie jednej płci czy nie.
Uważam że przyjaźń między facetem i kobietą jest możłiwa, pod warunkiem że sa oni akurat całkowicie dla siebie nieatrakcyjni fizycznie
planismo
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 5 gru 2006, 20:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 7 gru 2006, 09:10

lubie takie masla maslane czytac
ten temat jest idealny
jak zwykle powstrzymac sie nie moge
podobno mąż to kochanek
to chyba
idąc tym torem dalej
mąż to przyjaciel
i
jakby niepotrzebny jest nam przyjaciel, ponieważ już go mamy
takie 3 w 1
przyjaciel/mąż/kochanek


:D [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Tisaja » czwartek, 7 gru 2006, 10:37

Uwielbiam sarkazm.. :| zwłaszcza u osób, które nie posiadaja własnego zdania lub zmieniaja je pod wpływami róznych czynników.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Vin » czwartek, 7 gru 2006, 10:47

[smilie=icecream.gif] :D

tez cie lubie
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 7 gru 2006, 10:59

przestancie kobity
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 11:42

planismo napisał(a):Uważam że przyjaźń między facetem i kobietą jest możłiwa, pod warunkiem że sa oni akurat całkowicie dla siebie nieatrakcyjni fizycznie
tak, dokładnie, tak się zastanawiałam co tu napisać, by uargumentować swoją przyjaźń z mężczyznami, tak, nie ma po prostu pociągu fizycznego między nami, sorry chłopaki :) :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Syriusz » czwartek, 7 gru 2006, 12:29

Wszystko jest możliwe :wink:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez barmaid » czwartek, 7 gru 2006, 13:26

Nad słowem przyjaźń wogóle się ostatnio zastanawiam..... Jakoś nie wierzę w takową. A miedzy kobietą i mężczyzną... hmm.... możliwa.... byleby nie skończyła się wiecie gdzie.... Jak sie tam skończy...to po niej :(
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Bonhart » czwartek, 7 gru 2006, 14:47

barmaid napisał(a):Nad słowem przyjaźń wogóle się ostatnio zastanawiam..... Jakoś nie wierzę w takową. A miedzy kobietą i mężczyzną... hmm.... możliwa.... byleby nie skończyła się wiecie gdzie.... Jak sie tam skończy...to po niej :(


w kuchni ?? :lol:

ano ja mam taka przyjazn...ale zero pociagu... tylko tak sie da...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Vin » czwartek, 7 gru 2006, 15:19

planismo napisał(a):Uważam że przyjaźń między facetem i kobietą jest możłiwa, pod warunkiem że sa oni akurat całkowicie dla siebie nieatrakcyjni fizycznie


moze dla facetow
bo oni wzrokowcami sa
dla kobiety niekoniecznie
kobiety widza "uszami"
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości