naglos gg

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

naglos gg

Postprzez Mafiarz » środa, 6 gru 2006, 15:09

czy dzwoni ktos z was przez gg "naglos" doladowywal to ktos KODEM PRE-PAID?? nie wiecie gdzie mozna kupic? czy sa w kioskach?
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Mafiarz » środa, 6 gru 2006, 16:09

a skype tylko karta kredytowa mozna ladowac?
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Mafiarz » środa, 6 gru 2006, 19:02

SatH^Raa napisał(a):Kilka klików po http://naglos.pl/naglos-pomoc.php

Kod: Zaznacz cały
c) kody pre-paid  - on-line - oznacza to, że od razu po wprowadzeniu kodu środki znajdą się na Twoim koncie i będziesz mógł z nich korzystać; kod taki możesz zakupić w jednym punktów należących do sieci VIA i oferujących usługę "Moje Doładowania" (punkty takie znajdują się na terenie całego kraju) lub zdobyć w licznych konkursach organizowanych przez Gadu-Gadu.

To chyba znajdziesz, no nie? W co drugim większym sklepie, w kioskach etc.

BTW I tak wolę Skype'a. :)


gdzie nie pytalem to nie wiedza nawet co to jest
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości