Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Mafiarz » środa, 6 gru 2006, 15:09
czy dzwoni ktos z was przez gg "naglos" doladowywal to ktos KODEM PRE-PAID?? nie wiecie gdzie mozna kupic? czy sa w kioskach?
-

Mafiarz
- Twardziel
-
- Posty: 81
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
- Lokalizacja: Moje Miasto
przez Mafiarz » środa, 6 gru 2006, 16:09
a skype tylko karta kredytowa mozna ladowac?
-

Mafiarz
- Twardziel
-
- Posty: 81
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
- Lokalizacja: Moje Miasto
przez Mafiarz » środa, 6 gru 2006, 19:02
SatH^Raa napisał(a):Kilka klików po
http://naglos.pl/naglos-pomoc.php- Kod: Zaznacz cały
c) kody pre-paid - on-line - oznacza to, że od razu po wprowadzeniu kodu środki znajdą się na Twoim koncie i będziesz mógł z nich korzystać; kod taki możesz zakupić w jednym punktów należących do sieci VIA i oferujących usługę "Moje Doładowania" (punkty takie znajdują się na terenie całego kraju) lub zdobyć w licznych konkursach organizowanych przez Gadu-Gadu.
To chyba znajdziesz, no nie? W co drugim większym sklepie, w kioskach etc.
BTW I tak wolę Skype'a.

gdzie nie pytalem to nie wiedza nawet co to jest
-

Mafiarz
- Twardziel
-
- Posty: 81
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
- Lokalizacja: Moje Miasto
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości