W bucikach pusto... pod poduszką pusto...
Nie zasłużyłam chyba

Nic nie znalazłam pod poduszką, w bucie, w skarpecie ani w żadnym innym miejscu
Trudno się mówi... mam nadzieję, że pod choinką znajdę zadośćuczynienie tego karygodnego zaniedbania
Zapasy już zrobione
To będzie wesołe zakończenie Mikołajek 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości