WYGRALISMY !!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Hayes » niedziela, 3 gru 2006, 16:31

trzeba przyznać że dużo zaważył 1-szy set... ale mamy wicemistrzów świata w grze zespołowej, to jest wielki,ogromny sukces...aha no i najlepszego rozgrywającego :wink:
tak naprawdę to Brazylia odstaje od wszystkich o klasę, co tu poradzić.

Przez chwile myślałem że to Wlazły będzie MVP, ale to by było za wiele :lol:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez hinata » poniedziałek, 4 gru 2006, 11:00

Zagumny, Wlazły, Kadziewicz... najlepsi byli gdyby nie oni to słabo by bylo...
choc nie powiem Świder, Grucha i Gacek dali rade w rownie dobrym stylu..:D
Wicemistrze :!: :!: 8) :D Jest naprawde bardzo dobrze :D :D 8)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez kacper » poniedziałek, 4 gru 2006, 23:55

POLSKA BIAŁO- CZERWONI
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez Syriusz » wtorek, 5 gru 2006, 00:29

Czas na odpoczynek! :D
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez kacper » wtorek, 5 gru 2006, 14:44

A w Pekinie - złoto
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez hinata » środa, 6 gru 2006, 10:43

kacper napisał(a):A w Pekinie - złoto


No raczej że złoto... :D :D :D
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Bonhart » środa, 6 gru 2006, 10:56

cztery lata to w sporcie długo...szczególnie w sporcie zespołowym...

ale...ale jeśli te cztery lata zostaną rzetelnie przepracowane, trzon zespołu zostanie w dużej mierze podobny do obecnego, trenerem dalej będzie Raul Lozano...to kto wie...

tylko, że u chińczyków będzie bardzo ciężko europejczykom na tych igrzyskach...już się skośne oczy o to postarają...

ale komu się nie marzy złoto olimpijskie...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości