teraz moja kolej

cały ty Budyń...

RaCiK napisał(a):Bonhart napisał(a):jako Bonhart...
[url=http://images1.fotosik.pl/280/7d9827f56d81e003.jpg]Obrazek[/URL]
jako Stavro...
[url=http://images1.fotosik.pl/280/f59d67cfec49faf1.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://images3.fotosik.pl/270/82990dc5ea20339b.jpg]Obrazek[/URL]
(ale sie postarzal ten Stavro...)
Olleeeeeeeeeeeeeeeekk![]()
![]()
mi wyskakuje to :
Obrazek
po prostu prawdziwy ogier ze mnie![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości