Uwaga: Dziś o północy Gazeta Wyborcza ujawni (...)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Uwaga: Dziś o północy Gazeta Wyborcza ujawni (...)

Postprzez Mist » niedziela, 3 gru 2006, 22:52

http://www.gazeta.pl/0,0.html

Zerknijcie na dopisek u góry ekranu na środku..

może pokusimy się o małą zgadywankę?
czas start, pozostała godzina z małym okładem..
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Didi » niedziela, 3 gru 2006, 23:21

juz nie trzeba czekac...

PRACA ZA SEX W SAMOOBRONIE...

wlasnie na tvn24 podali newsa z pierwszej strony...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » niedziela, 3 gru 2006, 23:30

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,3770674.html
W zamian za usługi seksualne dla przewodniczącego Leppera i posła Łyżwińskiego dostałam pracę w Samoobronie - ujawnia w poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej" Aneta K., była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego....
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 3 gru 2006, 23:35

Ołłł ;/ Czyżby to była zapowiedź końca kariery Endrju?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Bruno » niedziela, 3 gru 2006, 23:51

McCool napisał(a):Ołłł ;/ Czyżby to była zapowiedź końca kariery Endrju?

Chyba zartujesz... W swojej karierze ma juz na koncie stwierdzenie, ze prostytutki nie mozna zgwalcic i prostacki rechot przy tym...
W kazdym cywilizowanym panstwie zostalby izolowany politycznie.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 3 gru 2006, 23:55

Bez echa to nie przejdzie. Tylko tak zacząłem rozpatrywać wszystkie możliwe warianty i nasuwa mnie przykra myśl, że koniec Leppera to koniec koalicji wspaniałych, bo aby wyjść z twarzą Kaczyński musiałby zdymisjonować Endrju, co pewnie wiąząłoby się z rozwiązaniem koalicji, więc pierwotny instynkt samoprzetrwania sprowadzi do tego, że wyjdzie jakoby była to jakaś polityczna prowokacja i pomówienie. Daję stówę że tak będzie! Za Lipińskiego do dzisiaj się nikomu nie bekło...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez kazió » poniedziałek, 4 gru 2006, 01:01

heh gratulije panience, ktora sie puscila z Lepperem :lol:

"W zamian za usługi seksualne dla przewodniczącego Leppera i posła Łyżwińskiego dostałam pracę w Samoobronie - ujawnia w poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej" Aneta K., była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego...."

w sumie na jej miejscu bym tego nie naglasnial,troche szacunku dla samego siebie :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:04

Eeee grejt! Ja kobietę podziwiam! Miejmy nadzieję, że to pogrzebie Leppera raz na zawsze!!!!
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:07

heh
tez kobietke podziwiam za odwage
tylko nie wiem czy sie chwali czy zali
w zwiazku z czym
nie wiem
gratulowac czy wspolczuc ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:21

Odwaga i to podwójna, bo sprawa nie dotyczyła jakiegoś Felka z osiedla, tylko ludzi medialnych! Tylko patrząc po tym, co dzisiaj po wyjściu na światło tej sprawy się wydarzyło, to przypomina mi się sentencja: plują, a oni mówią że deszcz pada... ;/
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:29

Lepper i Lyzwinski :lol: Ale poruta
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:31

Uprawiają seks z kobietami za stanowisko, a słupki poparcia dla koalicji rządzącej rosną... Czy ci ludzie są ślepi? ;/
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:45

pastor napisał(a):a ja nie broniąc nikogo myślę, że to prowokacja hehe :twisted: :twisted: :twisted:


watpie, klientka jesli klamie bedzie miala przekichane w tym kraju
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości