Vin napisał(a):dziewuszka napisał(a)::lol: Ja tam nie wiem, czy większym kalibrem jest zdjęcie przedstawione przez satha czy Twój avatar..
tez nie wiem
ale wiem, ze moj avatar baaaaardzo mnie sie podoba
zreszta co w nim nie halo ?
zwyczajnie sandalki + majteczki
Mówisz, że kaliber mały?
Spoko, masz prawo nie dostrzegać różnicy - ja ją dostrzegam
Ale to tylko moja subiektywna ocena...
Póki co proponuję zmienić już te stringi... Co powiesz na kolor... hmmm.. oliwkowy?




