WYGRALISMY !!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

WYGRALISMY !!!!

Postprzez Mafiarz » sobota, 2 gru 2006, 08:59

POLSKA W FINALE!!!!
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Flo » sobota, 2 gru 2006, 09:23

:drunk: :beer:



:rockon:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 2 gru 2006, 09:26

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Superrrrrrrrrr...To jutro finał :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez kurczaczek » sobota, 2 gru 2006, 09:34

Może nie najlepszy mecz naszej reprezentacji ale liczy się wynik i to że grają o medal. :jupi:
Gratulacje! :brawo:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Hayes » sobota, 2 gru 2006, 09:40

Obrazek


Wstań unieś głowę, wsłuchaj się w słowa
Pieśni o małym rycerzu.... :gwizd:


Polska, Polska, Polska

Niech Canarinhos już drżą przed nami :jupi:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Mafiarz » sobota, 2 gru 2006, 12:05

ale mi sie marzy zloto i jutro impreza od 11 :)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Geralt » niedziela, 3 gru 2006, 12:43

MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Syriusz » niedziela, 3 gru 2006, 12:52

Będzie dobrze!!!!
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Flo » niedziela, 3 gru 2006, 13:00

Geralt napisał(a):
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?


zenujacy jestes :shock:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Geralt » niedziela, 3 gru 2006, 13:01

Flo napisał(a):
Geralt napisał(a):
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?


zenujacy jestes :shock:


no i z rozmachu zgubilem wyraz :) chodzilo mi o sedziow.
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Flo » niedziela, 3 gru 2006, 13:02

Geralt napisał(a):
Flo napisał(a):
Geralt napisał(a):
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?


zenujacy jestes :shock:


no i z rozmachu zgubilem wyraz :) chodzilo mi o sedziow.


no, rozgrzeszony
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Geralt » niedziela, 3 gru 2006, 13:04

Flo napisał(a):
no, rozgrzeszony


tak to jest jak sie pisze na szybkiego... ;/
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Lili » niedziela, 3 gru 2006, 16:10

Przegralismy no coz szkoda... :( ale i tak mamy srebro i jestem dumna z naszych Polakow :D :D ...niesety Brazylia jest niepokonana najwidoczniej:(
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez dziewuszka » niedziela, 3 gru 2006, 16:25

Apetyt rośnie w miarę jedzenia... Poprzednimi meczami zrobili nam nadzieję...

Ale i tak jest dobrze wicemistrzostwo to też jest coś :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości