przez Konsul » wtorek, 28 lis 2006, 18:10
Ja powiem tak, lojalność. Niezmiennie od sytuacji, kiedy się wiedzie lub nie, w czasie wygranej i w czasie porażki, w czasie wzlotów i w czasie upadków. Jeżeli ma się kogoś wsparcie i ten ktoś zawsze jest po Twojej stronie to oznacza, że zasługuje na naszą przyjaźń i szacunek.