rzeczywiscie cos takiego ma miejsce ale tyczy sie piratow oprogramowania, ktorzy czerpia zyski ze swojej dzialalnosci. na płotki szkoda czasu. a, i podobno mial miejsce taki numer, ze chodzila trojka podajaca sie za policje i rzeczywiscie zwijali kompa. to byli oczywiscie zlodzieje, nie pamietam na jakim terenie dzialali.Slayer napisał(a):Gorzej jak sie przebiora za Panow/Panie z np. gazownii, albo telekomunikacji
A poza tym nie mam nic do ukrycia 
ewe napisał(a):Po co Policja ma tak kombinować . Jak by chcieli to wchodzą do każdego domu i w każdym znajdą kilka piratów albo nielegalny program.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości