wypadek na chodkiewicza

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

wypadek na chodkiewicza

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:11

Wlasnie wracam z zakupow a tu patrze jaki koles jecgal bmw i niezle sobie przod skasowal...

tak uderzyl w garaz ze o malo dzwi komus nie wyrwal...

i wogle sporoo tynku polecialo


ach ci kierowcy bmw...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:15

Woooooooooow...

No niemożliwe...

Toż to sensacja...

Woooooooow...

Kurdeeeee... Biegnę zobaczyć

:|
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:15

biegnij ale juz :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Re: wypadek na chodkiewicza

Postprzez rysio » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:16

Bonhart napisał(a):ach ci kierowcy bmw...

właśnie spokojnie jadę sobie do domu moim bmw a tu jakiś kretyn trzymający siatki z zakupami wychodzi mi na jezdnię. muszę nagle ostro skręcić, by go nie przejechać, i uderzam w ścianę garażu.

ach ci przechodnie...

_______________________
p.s. przepraszam - ale nie mogłem się powstrzymać
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: wypadek na chodkiewicza

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:17

rysio napisał(a):
Bonhart napisał(a):ach ci kierowcy bmw...

właśnie spokojnie jadę sobie do domu moim bmw a tu jakiś kretyn trzymający siatki z zakupami wychodzi mi na jezdnię. muszę nagle ostro skręcić, by go nie przejechać, i uderzam w ścianę garażu.

ach ci przechodnie...

_______________________
p.s. przepraszam - ale nie mogłem się powstrzymać


ja szedlem chodnikiem...i ju bylo po jak przechodzilem :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:21

i zeby nie bylo za kierownica raczej nie bylo kobiety :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Slayer » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:24

Heh jechal szybko, prawdopodobnie stracil panowanie nad samochodem i uderzyl w garaże, nawet zabardzo nie hamował... Widzialem juz tylko mement jak odbijał sie od garaży... Tak na oko to brawura, chociaz mogł mu ktos wyskoczyc na droge.


btw. nie madrzyjcie sie tak, chlopak widzial zajscie i zalozyl temat i slusznie bo ktos wkoncu powinien zwrocic uwage na fakt, ze tam ludzie jeżdzą jak szaleni i chyba jest to jedyne osiedle, w ktorym nikt jeszcze nie wpadl na pomysl zamontowania "garbów" na drodze.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:35

no :) na tej ulicy 100 mozna smigac :)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:43

tam czasami strach przechodzic przez ulice...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Flo » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:48

wszedzie jest rowno niebezpiecznie, niedawno na drodze wewnetrznej do 20km/h gosc by mnie rozjechal gdybym nie wskoczyl na trawnik. Raz ze jechal za szybko, rozpedzal sie madrala a dwa na terenie wewnetrznym o ktorym mowia znaki przed wjazdem - pieszy ma pierwszenstwo. Jedyne co to moglem sie na debila wydrzec, jak w koncu zahamowal....tyle ze po tym jakby mnie skosil.

Ja rozumiem ze piesi to problem na drogach, ulicach ale kierowcy z łaski swojej mogliby nie zasuwac na drodze gdzie jest 20km/h, chyba nie na darmo tyle jest. Ale najlepsi sa Ci co zatrzymuja sie w polowie pasow z piskiem opon, mimo ze z daleka juz widac ze ludzie chca przejsc

Na Chodkiewicza najlepszy jest ten luk, tam to sobie poczynaja, powinni postawic tam drzewa, ubyloby samochodow :x
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:50

ja wlasnie na tym luku mieszkam...no prawie... powinni tam postawic betonowa sciane...kto chce niech sie rozpedza do 100 i bum :evil:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Slayer » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:51

Flo napisał(a):Na Chodkiewicza najlepszy jest ten luk, tam to sobie poczynaja, powinni postawic tam drzewa, ubyloby samochodow :x


No i wlasnie stamtad go wyrzucilo... Kierowca mlody, doswiadczenia brak, pewnie swiezo prawko zrobil... Samochod niestety do kasacji, garaze do remonru, ale najwazniejsze, ze jemu i nikomu innemu nic sie nie stalo... Tym razem.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Flo » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:53

Slayer napisał(a):
Flo napisał(a):Na Chodkiewicza najlepszy jest ten luk, tam to sobie poczynaja, powinni postawic tam drzewa, ubyloby samochodow :x


No i wlasnie stamtad go wyrzucilo... Kierowca mlody, doswiadczenia brak, pewnie swiezo prawko zrobil... Samochod niestety do kasacji, garaze do remonru, ale najwazniejsze, ze jemu i nikomu innemu nic sie nie stalo... Tym razem.


nie szkoda mi samochodu, nauczka bedzie. Ale kim by nie byl, co by nie zrobil, grunt ze nic mu nie jest.
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości