Co to jest?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » niedziela, 26 lis 2006, 11:10

rex napisał(a):jednakze rozdział Koscioła od panstwa jest chory

Załamujesz mnie Zbysiu tym co piszesz :shock: ;/ Jak mnie przekonasz, że to co piszesz jest dobre, to normalnie masz browara ode mnie...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez rex » niedziela, 26 lis 2006, 11:12

Darek, no wiesz .. ja katolik przeciez i monarchista :P .. Ty sie nie musisz tego trzymac .. jednak katolicy powinni :P
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 26 lis 2006, 11:14

Sorry winetou, ale powiedzmy, że także jestem katolikiem, tylko w przeciwieństwie do Ciebie nikomu nie mam ochoty narzucać swojej wiary! To jest brocha w co będzie wierzył, jego brocha jaką teorię powstania człowieka będzie wyznawał. Mi to w żaden sposób nie przeszkadza...

Kościół jest Kościół. Państwo jest Państwo.

Moherowy rex jesteś :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez rex » niedziela, 26 lis 2006, 11:17

nikomu nic nie narzucam .. ale rozdział Koscioła od panstwa jest uzmawamy za błąd i herezje .. poczytaj Syllabus Piusa IX .. ja znikam :)
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez Stavro » niedziela, 26 lis 2006, 11:17

rex napisał(a):nikomu nic nie narzucam .. ale rozdział Koscioła od panstwa jest uzmawamy za błąd i herezje .. poczytaj Syllabus Piusa IX .. ja znikam :)



napij sie Red Bulla ...


nic nie narzuca...pfff
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kulA » niedziela, 26 lis 2006, 11:25

rex napisał(a):nikomu nic nie narzucam .. ale rozdział Koscioła od panstwa jest uzmawamy za błąd i herezje .. poczytaj Syllabus Piusa IX .. ja znikam :)

ale czemu mialby to byc mariaz kosciola katolickiego z panstwe, a nie np poganizmu czy tez neopoganizmu, ktory swoja droga jest bardzo popularny wsrod prawicowcow, kosciol i panstwo to dwie odrebne sprawy, w sredniowieczu bylo inaczej i sa to czarne czasy katolicyzmu o ktorych kazdy szanujacy sie katolik chcialby jak najszybciej zapomniec, ja jestem katolikiem, praktykujacym katolikiem ale wg mnie rozdzielenie panstwa i kosciola to bardzo dobry pomysl, o ile sie nie myle watykan uwaza tak samo, wiec nie powoluj sie na urzedujacego papierza a nie na bylego, czasy sie zmieniaja
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez rex » niedziela, 26 lis 2006, 14:32

kulA .. marny z ciebie katolik .. moge nawet zaryzykowac stwierdzeniem ze nie jestes nim :)

ptaku, a niech sie gotuje :P ..
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez rex » niedziela, 26 lis 2006, 14:45

z tego co mi wiadomo to katolików obowiazuje Magisterium .. nie mozna sobie z NIEOMYLNEJ nauki Magisterium wybierac to co sie podoba .. trzeba uznac wszystko ..
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez rex » niedziela, 26 lis 2006, 14:51

proszę o ostrzezenia dla tego uzytkownika .. za obrażanie uczuć religijnych
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » niedziela, 26 lis 2006, 14:53

moich nie obraza
wyraza swoje odmienne od twojego zdanie
poza tym przesadzasz troche z ta swoja wizja idealnego swiata
zbudowanego na podstawach teorii twoich idoli
wiecej samodzielnego myslenia
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rex » niedziela, 26 lis 2006, 15:00

ptaku, dobrze ze ostatni ..

joshua .. a moje obraził .. chocby nazywajac Nieomylne Magisterium Koscioła Katolickiego sam widziałes jak ...

Magisterium to nauka Koscioła .. bulle, encykliki, etc .. Magisterium jest drugim obok Pisma Św. źródłem Objawienia Bożego .. przez Magisterium przemawia Duch Św. .. nazywajac je tak jak nazwał obraził moje uczucia religijne .. poza tym sam widzisz u niego wyrazny brak tolerancji, niechec do religii i ponadto atakuje mnie z powodu pogladów czego regulamin zabrania ..
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości