imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » sobota, 25 lis 2006, 21:36

a ja ide spac :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » sobota, 25 lis 2006, 22:21

Wesoły babski wieczorek dobiegł końca...teraz tylko pozostało mi wślizgnąć sie pod kołderkę i zamknąć oczka.... :D Jutro może być ciężki dzień.... :?
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Suzy » niedziela, 26 lis 2006, 00:51

była sjesta...na antidotum nie starczyło siły...a może odpowiedniego "nastroju" :|
resztę sobotniej nocy zaliczę przed jakimś nudnym filmem...zanim na nim nie zasnę...
tak czy inaczej lepsze ślepienie w tv niż rozmyślanie o głupotach :wstyd:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez cushu » niedziela, 26 lis 2006, 05:14

kulA napisał(a):
cushu napisał(a):Ja chyba wbije na koncercik do latarni..

to koncert jest? myslalem ze jest odwolany z powodu zaloby


Byl Byl.
Bardzo fajnie zagrala swiadomosc, byla improwizacji, dobre teksty, jednym slowem Git.
Pozniej przypadkowo Antidotum... i cholera zaskoczylem sie ze tyle ludzi mamy w Kolobrzegu :wink:
Niestety z tego co slyszalem to byla to pozegnalna impreza
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Mafi » niedziela, 26 lis 2006, 05:29

łoooo jesooo... nooo... się zaimprezowało... River :D [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif]
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez pr0zacRS2 » poniedziałek, 27 lis 2006, 02:27

a teraz gdzie można w mieścinie iść na imprez? ..... coś mi sie wydaje ze raczej nie ma opcji poza agencjami :) heheh
pr0zacRS2
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 02:02

Postprzez kulA » czwartek, 30 lis 2006, 16:03

a jakze, kierunek Gugalander i przeniesiony z poprzedniego piatku koncert Silesian Sound System, zapowiada sie genialna zabawa
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » piątek, 1 gru 2006, 09:52

no i bylo swietnie, ale to bylo dopiero preludium do prawdziwej imprezy, czyli Winter Reggae, ktora zaczyna sie dzisiaj, co prawda dzis jeszcze bedzie ten gorszy dzien festiwalu, ale juz bedzie bardzo dobrze, 12 godzin tanczenia przedemna, aj wytrzymamy, a jutro kolejne 12, tez wytrzymamy i bedzie biba :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Olga » piątek, 1 gru 2006, 16:55

Kierunek Hipnoza [smilie=mml.gif] Niestety impreza tylko do 1:00, bo jutro wykłady... a muszę być na prawie karnym :D ;) Ale i tak wytańczę się przez kilka godzin :D :roll: A za tydzień może nareszcie wypali ta balanga do białego rana [smilie=mml.gif]

:aloha:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kulA » sobota, 2 gru 2006, 12:02

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):no i bylo swietnie, ale to bylo dopiero preludium do prawdziwej imprezy, czyli Winter Reggae, ktora zaczyna sie dzisiaj, co prawda dzis jeszcze bedzie ten gorszy dzien festiwalu, ale juz bedzie bardzo dobrze, 12 godzin tanczenia przedemna, aj wytrzymamy, a jutro kolejne 12, tez wytrzymamy i bedzie biba :)


ja Ci dam ze pierwszy dzien jest slaby :mlotek:!!!!

bo slaby, a raczej zdecydowanie slabszy od drugiego, wiekszosc czasu siedzialem na malej scenie, ale na duzej tez sie co nieco pobawilem, generalnie to boli mnie doslownie wszystko i siniaki tez mam wszedzie, ledwie chodze ale bylo swietnie, a dzis drugi dzien, spokojniejszy, bardziej rozbujany, po prostu reggae, winter reggae

mam nadzieje ze ten dzisiejszy dzien przezyje :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » sobota, 2 gru 2006, 12:36

Mecz... potem jakieś piwko... w końcu Madziula przyjechała z dalekaaaa... trzeba oblać. :P ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez EKG » sobota, 2 gru 2006, 13:06

AAAAAAAANNNNNDDDDDDDDRRRRRRRRZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEJJJJJJAAAAAAA!!!!!!!
Już mnie głowa boli!!! Sto lat.... :drunk:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości