to co mam głodować?WZT napisał(a):sarenka sio spac wiesz ze jesc niemozna po 18- bo to nie zdrowo![]()
![]()
ja spac niemoge bo mi sie myslenie wlaczylo....
nie będę miała siły, żeby Cię nosić
myślenie powiadasz.. mi chyba też, a dokładnie stres przed jutrem/dzisiejszym dniem




