jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 20:00

Siostra napisał(a):
barmaid napisał(a):Jak ja jestem konkretna, to mi mężczyźni zarzucaja, że jestem mało kobieca :lol: Wariatkowo... A żeby nie bylo OT...to ja lubię normalnych facetów ;)



Eeeeeee, no dokładnie! Albo im za konkretnie albo "zaniedopowiedzianie". Ja to bym lubiła panów co to już wiedzą czego mi trzeba, zanim ja sama na to wpadnę. Ale takich to nieeee ma, oj nieeee... :nie: Mało tego, trzeba czasem przyfoszyć, żeby w ogóle jakiś skutek osiągnąć...
I jeszcze mówią, że to z babkami cos "nie teges"... ojojoj... :roll: ;)


pfff...przesadzasz :)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Siostra » czwartek, 23 lis 2006, 20:22

Stavro napisał(a):
Siostra napisał(a):
barmaid napisał(a):Jak ja jestem konkretna, to mi mężczyźni zarzucaja, że jestem mało kobieca :lol: Wariatkowo... A żeby nie bylo OT...to ja lubię normalnych facetów ;)



Eeeeeee, no dokładnie! Albo im za konkretnie albo "zaniedopowiedzianie". Ja to bym lubiła panów co to już wiedzą czego mi trzeba, zanim ja sama na to wpadnę. Ale takich to nieeee ma, oj nieeee... :nie: Mało tego, trzeba czasem przyfoszyć, żeby w ogóle jakiś skutek osiągnąć...
I jeszcze mówią, że to z babkami cos "nie teges"... ojojoj... :roll: ;)


pfff...przesadzasz :)




Dlaczego przesadzam? :( Naprawdę fajnie by było jakby pan zgadywał zanim pomyślę, ale bez nadgorliwości oczywiście...

Ale tak czy inaczej, nieco poważniej, niektóre sprawy można uogólnić: panowie mają takie cechy, panie mają inne (pozytywne czy negatywne). Jednak jak nie zaiskrzy, to nie ma co marzyć o dostrzeżeniu zalet, chociaż by się znalazły, o wspólnym milczeniu, o wyrozumiałości i tym podobnych, które się z tym wiążą :)

A ja i tak lubię takich... galantych... O! ;)
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 20:29

wlasnie musi byc zwarcie...bez tego nie bedzie udanego zwiazku...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Vin » czwartek, 23 lis 2006, 20:35

jakie zwarcie Stavro ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Tisaja » czwartek, 23 lis 2006, 20:37

.. takie zwarcie,zeby iskry sie sypały paląc wszystko wokół...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Vin » czwartek, 23 lis 2006, 20:43

Stavro jakie zwarcie ??
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 20:53

Vin napisał(a):Stavro jakie zwarcie ??


no iskrzenie...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Siostra » czwartek, 23 lis 2006, 22:15

Vin napisał(a):Stavro jakie zwarcie ??



:lol: czy ja też mam jakiś "skosmacony" umysł? ja tez chcę wiedzieć jakie zwarcie!
Jakoś tak mi się skojarzyło... :oops:
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Vin » piątek, 24 lis 2006, 10:31

SatH^Raa napisał(a):Stavro po raz kolejny powodujesz OT, pisz na temat chłopie... Vin dajesz się podpuszczać. Chcecie sobie pogadać róbcie to via pw.


:)

nie daje sie podpuszczac
grzecznie pytalam
grzecznie czekalam na odpowiedz
zeby mu dowalic
gdyby raczyl odpowiedziec oczywiscie
hmm nie mialam tej frajdy
nie odpowiedizal bohater
niestety

pozdrawiam

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez loisslane » piątek, 24 lis 2006, 10:39

Ale przeciez i tak to wszystko to teoria
Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, w kim się zakochamy
Może być zupełnie różny od tego, co tutaj piszemy, może być takim świrem czy dziwakiem, że patrząc na to z boku trudno uwierzyć w sens takiego uczucia
Ale co można na to poradzić? Emocje trudno zagłuszyć
loisslane
 

Postprzez Vin » piątek, 24 lis 2006, 10:40

zapomnialam dodac
on mnie jakby probuje atakowac publicznie
wiec ja to tez zalatwiam publicznie
poza tym
dla takich bohaterow mam wylaczone pw

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » piątek, 24 lis 2006, 10:49

SatH^Raa napisał(a):
Vin napisał(a):zapomnialam dodac
on mnie jakby probuje atakowac publicznie
wiec ja to tez zalatwiam publicznie
poza tym
dla takich bohaterow mam wylaczone pw

:)

Vin szukasz moderatora
a ten po łbie puka
albo zlewasz
zamiast wdawać się w dyskusję
inaczej na każdym kroku ot będą
daj już spokój
zawsze musisz mieć ostatnie zdanie?
:)


:lol:

brawo
moderator ma zawsze racje

i jakby w tym temacie
kobiety maja zawsze racje
i ostanie zdanie nalezy do nich
tak mi sie przynajmniej wydaje
moze nie panowie ?

:P :P :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości