jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 17:09

barmaid napisał(a):Jak ja jestem konkretna, to mi mężczyźni zarzucaja, że jestem mało kobieca :lol: Wariatkowo... A żeby nie bylo OT...to ja lubię normalnych facetów ;)


ale kobiety powinny byc niekonkretne...przeciez sa kobietami...

zreszta czasami mi sie wydaje ze plec brzydka i piekna to dwa rozne gatunki...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 17:10

Chyba mylicie "konkretność" z tajemniczością ;p A to już inna bajka... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 17:11

Mafi napisał(a):Chyba mylicie "konkretność" z tajemniczością ;p A to już inna bajka... :)


to wytkumacz nam prostym, nieskomplikowanym facetom...

moze zroumiemy cos... :)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 17:13

Stavro napisał(a):
Mafi napisał(a):Chyba mylicie "konkretność" z tajemniczością ;p A to już inna bajka... :)


to wytkumacz nam prostym, nieskomplikowanym facetom...

moze zroumiemy cos... :)

Ale co ja mam Tobie tłumaczyć? Konkretnie, a nie... czytać w myślach nie potrafię. :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Hayes » czwartek, 23 lis 2006, 17:13

Mafi napisał(a):Dobra dobra... bycie konkretnym nie zależy od płci, a od człowieka i jego charakteru :D



a ja będę się upierać że jednak zależy :D
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 17:15

Hayes napisał(a):
Mafi napisał(a):Dobra dobra... bycie konkretnym nie zależy od płci, a od człowieka i jego charakteru :D



a ja będę się upierać że jednak zależy :D

No dobrze... ale nie generalizujmy. Tak samo jak są niekonkretni faceci, tak samo są i babki. :) A których jest więcej? ;p Tu by trzeba było przeprowadzić badania, chociaż myślę, że i tak nie byłyby miarodajne ;p

Ważne, żeby ludzie się dobrze dobierali i się rozumieli, wtedy to schodzi na drugi plan :)
Ot co... :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Hayes » czwartek, 23 lis 2006, 17:20

Mafi napisał(a):Ważne, żeby ludzie się dobrze dobierali i się rozumieli, wtedy to schodzi na drugi plan :)
Ot co... :D



Ha! :zamknieteoczy: to, to i ja wiem, ale nie jest łatwo. Chociaż może i dobrze, jakby wszystkie takie konkretne były,
to i nudno by było...a tak mam się czym przejmować :huh:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez j0shu4 » czwartek, 23 lis 2006, 19:20

a ja lubie kobiety z ktorymi mozna fajnie pomilczec
hmm da sie ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 19:23

j0shu4 napisał(a):a ja lubie kobiety z ktorymi mozna fajnie pomilczec
hmm da sie ?

Oczywiście, że się da. Jak się tematy do rozmów skończą, albo baba będzie tak nudna, że tylko milczenie będzie wchodziło w rachubę... albo jak śpi- wtedy można pomilczeć ;)

Nie przesadzaaaaaj... wyobraź sobie, że kobiety też się czasem wyciszają :)
Nie demonizujcie już tak kobitek nooo ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez barmaid » czwartek, 23 lis 2006, 19:24

da :) To jest najlepsze...pomilczeć i porobic nic :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 19:26

Mafi napisał(a):
Nie przesadzaaaaaj... wyobraź sobie, że kobiety też się czasem wyciszają :)
Nie demonizujcie już tak kobitek nooo ;p


az takiej wyobrazni to nawet ja nie mam...

ale jak spia to pewnie tez gadaja...przez sen :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez j0shu4 » czwartek, 23 lis 2006, 19:33

fajnie pomilczec to tez sztuka
nie chodzi mi o brak tematow lub wyciszanie
raczej o rozumienie bez slow
wtedy swietnie jest fajnie pomilczec
:)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » czwartek, 23 lis 2006, 19:56

często milczę - czasem jest to odbierane, jako brak humoru, a mi zwyczajnie wystarczy "być"
i chyba jestem lepszym słuchaczem niż opowiadaczem... o własnych uczuciach łatwiej mi pisać niż mówić, co nie oznacza, że jakiś blog prowadzę :D to tak a propos gadulstwa u kobiet, nie przesadzajcie panowie ;)

jakich mężczyzn lubię?
hmm... ciężka sprawa - typu jako takiego nie mam... więc chyba musi być:
- chemicznie zgodny :roll:
- inteligentny
- z poczuciem humoru
- wierny
- wyrozumiały :oops:
- empata (do pewnego stopnia przynajmniej)
- wygląd? iskrzyć musi - ot co
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Siostra » czwartek, 23 lis 2006, 19:58

barmaid napisał(a):Jak ja jestem konkretna, to mi mężczyźni zarzucaja, że jestem mało kobieca :lol: Wariatkowo... A żeby nie bylo OT...to ja lubię normalnych facetów ;)



Eeeeeee, no dokładnie! Albo im za konkretnie albo "zaniedopowiedzianie". Ja to bym lubiła panów co to już wiedzą czego mi trzeba, zanim ja sama na to wpadnę. Ale takich to nieeee ma, oj nieeee... :nie: Mało tego, trzeba czasem przyfoszyć, żeby w ogóle jakiś skutek osiągnąć...
I jeszcze mówią, że to z babkami cos "nie teges"... ojojoj... :roll: ;)
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Flo » czwartek, 23 lis 2006, 19:58

ja poznalem niedawno kobiete ktora gadala wiecej ode mnie....zwazywszy ze jestem straszna gadula....nie wytrzymalem i sie juz nie znamy :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości