
SatH^Raa napisał(a):barmaid napisał(a):Wszystkie fotki z tego wieczoru sa sympatyczne.... trza by bylo wszystkie pokazać...
O nie, nie, nie.
----
edit:
Koala, Misiu, ja Ciebie też.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości