marko napisał(a):Jeśli bywasz na balach sylwestrowych to wiesz że cena podawana jest za parę.
marko nie uwazasz ze lepiej bylo by zrobic sylwka na ksztalt z poprzedniego roku ?
mozna by podniesc cene do 60zl od osoby i na kazdy stol postawic tartinki na platerze.



nie no żartuje 
wiec teraz potrzebujemy 3ciego ktory zacznie dzialac
cos w tym kierunku 