

marko napisał(a):EKG napisał(a):marko napisał(a):Gdzie spędzacie ten wyjatkowy dzień w roku, z kim go spędzacie i dlaczego tam.
a moze być też tak - jak byście chcieli spedzić swojego wymarzonego sylwestra, tu można popuścić wodze fantazji
Marko nie ściemniaj, tylko pisz czy robicie "sylwka" w River bo ten nowy lokal chyba jeszcze nie gotowy?
OK oto szczegóły - Sylwester w River 300 zł ... DJ, menu w formie stołu szwedzkiego gorące, zimne dania i przekąski impreza przewidywana liczba osób około 150
i sylwester który organizuje od paru lat Sanatorium MSWiA 500 zł od pary
wszystkie informacje dodatkowe w RIVER i w Kawiarni w MSWiA
marko napisał(a):EKG napisał(a):marko napisał(a):Gdzie spędzacie ten wyjatkowy dzień w roku, z kim go spędzacie i dlaczego tam.
a moze być też tak - jak byście chcieli spedzić swojego wymarzonego sylwestra, tu można popuścić wodze fantazji
Marko nie ściemniaj, tylko pisz czy robicie "sylwka" w River bo ten nowy lokal chyba jeszcze nie gotowy?
OK oto szczegóły - Sylwester w River 300 zł ... DJ, menu w formie stołu szwedzkiego gorące, zimne dania i przekąski impreza przewidywana liczba osób około 150
i sylwester który organizuje od paru lat Sanatorium MSWiA 500 zł od pary
wszystkie informacje dodatkowe w RIVER i w Kawiarni w MSWiA
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości