, potem ludzie nie widza co ty piszesz i wogole,cala noc z tym walczyłam,porażkaVin napisał(a):ptaku napisał(a):Vin... Masz... Dostałem to od Ciebie...
tak ?
to nie ode mnie
to od siosrtuni![]()
mam i co mam z tym zrobic ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości