Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:17
a skad mam wiedziec czy go mam
a jak mam to co z tym zdorib ?
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:21
nie
ale jakies aubq bylo w nazwie
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:22
ptaku napisał(a):Vin... Masz... Dostałem to od Ciebie...
tak ?
to nie ode mnie
to od siosrtuni
mam i co mam z tym zrobic ?
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:25
i juz go nie ma ?
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:29
mow do mnie jeszcze
brzuch mnie zaczyna bolec
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Mafi » sobota, 18 lis 2006, 10:17
Vin też od Ciebie dostałam...
Bosh... czy ja też to rozesłałam po ludziach?

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości