Gdzie siłownia ???

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Gdzie siłownia ???

Postprzez ewe » piątek, 17 lis 2006, 12:49

Gdzie jest w Kołobrzegu siłownia, gdzie można poćwiczyć wątłe mięsnie?
Może ktoś podpowiedzieć , chodzi oczywiście o trochę wyższy standard
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez jAc_EnTy » piątek, 17 lis 2006, 14:13

u Jacka w MSWiA
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Trojan » piątek, 17 lis 2006, 16:09

no u Jacka chyba jest najwyższy standard , ostatnio nawet szafki w szatni wstawili :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez propet » piątek, 17 lis 2006, 18:36

podobno po zamknieciu w kazach silki teraz wszyscy "duzi" miesniacy chadzaja tam i malo miejsca teraz, ale to tylko pogloski
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez Martius » piątek, 17 lis 2006, 18:58

po zamknieciu siłowni w kazamatach wszyscy "prawie " cwicza u jacka ;/
troche za duzy ruch
ale podobno w styczniu w millenium maja otworzyc :!: podobno ;p
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Trojan » piątek, 17 lis 2006, 20:18

trzeba po prostu dobrze z porą treningu trafić , właśnie wróciłem z siłowni i nie było za dużo ludzi , aczkolwiek są takie dni kiedy nie ma jak się przecisnąć , ale to rzadko
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez ewe » piątek, 17 lis 2006, 22:11

Dzięki . Czyli dziewczyna nie ma za bardzo gdzie pójść w Kołobrzegu na siłownię .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez EKG » piątek, 17 lis 2006, 23:00

Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Trojan » sobota, 18 lis 2006, 10:14

ewe napisał(a):Dzięki . Czyli dziewczyna nie ma za bardzo gdzie pójść w Kołobrzegu na siłownię .


nie prawda , dziewczyny też tam chodzą :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 19 lis 2006, 14:41

dobrym wyjsciem jest porozmawiac z nauczycielami wf`u ktorzy Cie uczyli. moze w szkole do ktorej chodzilas
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez dankul » wtorek, 21 lis 2006, 01:05

Martius napisał(a):po zamknieciu siłowni w kazamatach wszyscy "prawie " cwicza u jacka ;/
troche za duzy ruch
ale podobno w styczniu w millenium maja otworzyc :!: podobno ;p


Więc siłownia to dobry biznes  tak naprawdę to popyt przewyższa podaż w naszym mieście na zdrowy styl życia i tylko można ubolewać, iż nie ma naprawdę dużej przestronnej siłowni w centrum bądź na ogrodach. Fakt, MSWiA jest, ale ta lokalizacja jest raczej nie dla wszystkich korzystna nie wspominając o zapleczu (czytaj łazienki prysznice etc.) Milenium fajna nieruchomość, ale też nie tak blisko centrum bądź węzła komunikacji miejskiej (czytaj najczęściej uczęszczanych liniach autobusowych, czyli 4 i 5). Szkoda, że Pan Jacek nie znalazł lokalizacji bardziej w centrum bądź przynajmniej w pobliżu usytuowania przystanków tych linii już nie wspomnę o jakiejś siłowni na ogrodach, bo napiszecie, że leniwy i wybredny jestem 
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » wtorek, 21 lis 2006, 09:45

EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.


Nie wierzę , że taki stary sprzęt z Kazamatów ktoś wrzuci do nowej siłowni w Millenium.
Millenium stać chyba na nowy sprzęt, skoro tyle zainwestowano w budynki. To tak jakby założyć stary parkiet na hali do koszykówki
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Trojan » wtorek, 21 lis 2006, 13:31

liczy się jakość sprzętu a nie jego wiek , u Jacka też nie ma najnowszych maszyn , ale są za to solidne i nie prędko się coś popsuje. A fakt faktem , w centrum nie ma odpowiednich pomieszczeń aby otworzyć tam siłownię o bardzo wysokim standardzie (czyt. parking , łazienki , duże i przestronne szatnie itp. itd.).
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez EKG » wtorek, 21 lis 2006, 19:25

ewe napisał(a):
EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.


Nie wierzę , że taki stary sprzęt z Kazamatów ktoś wrzuci do nowej siłowni w Millenium.
Millenium stać chyba na nowy sprzęt, skoro tyle zainwestowano w budynki. To tak jakby założyć stary parkiet na hali do koszykówki



:lol: :lol: :lol: W Millenium sala została wydzierżawiona, przez jednych na bawialnie dla dzieci przez drugich .... na siłownie. Sprzęt z Kazów jest chyba i tak "najświeższy" w mieście :wink: Ale swoją drogą to rzeczywiście śmieszne że wydaje się tyle milionów na niby sportowy kompleks, a potem przez kilka lat (od otwarcia hali mówiło się że będzie siłownia) nie można kupić wyposażenia i zorganizować siłowni. Typowa łatwizna wydzierżawić pomieszczenie, dobrze że akurat na siłownie, a nie na ,......... smażalnie ryb. :lol: :lol:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości