Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś :lol:

Domasiaa napisał(a):Mam takie pytanko: otóż zastanawiam się, gdzie w Kołobrzegu można nagrać płytkę? Taką amatorską, niedrogo. Jesli ktoś wiedziałby, to proszę o kontakt 5078078 [gg}
Z góry dziękuję.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości